Projekt „Vytvorenie inovačných programov zdravej a príjemnej diagnostiky a telesnej regenerácie s orientáciou na problémy kardiovaskulárneho charakteru“

O projekte

Základnou myšlienkou inovačnej koncepcie projektu je pomocou výskumno-vývojových úloh v oblasti výskumu inovatívnych metód, postupov a foriem zlepšiť regeneráciu, prevenciu a umožniť rozsiahlejšiu a masovejšiu včasnú diagnostiku problémov kardiovaskulárneho charakteru s orientáciou najmä na hypertenziu – vysoký krvný tlak, ktorá postihuje na Slovensku takmer štvrtinu obyvateľov, vo svete spolu až 1,5 miliardy ľudí a ktorá je najhlavnejšou príčinou ďalších srdcovo-cievnych ochorení a príhod. Inovačná koncepcia je zameraná na: inováciu produktu, t.j. doplnenie podnikateľského portfólia o nové a inovatívne produkty(služby) poskytované pre oblasť biomedicíny, prevencie ochorení, regenerácie a včasnej diagnostiky prostredníctvom výskumu spôsobov a postupov zlepšenia regenerácie, spríjemnenia prevencie a uplatnenia jednoduchých nástrojov včasnej diagnostiky kardiovaskulárnych ochorení.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naša práca alebo máte otázky ku našim projektom? Zavolajte nám alebo nám pošlite e-mail a my Vám radi zodpovieme vaše otázky!

Sídlo spoločnosti:

JFcon, s.r.o.
Družstevná 942/6
Liptovský Mikuláš 031 01

IČO: 46 347 909
IČ DPH: SK2023351429
Zapísaný v OR SR OS ZA
Odd.Sro. Vl.č:557307/L

research@jfcon.sk
+421 948 165 102